Moordverdachte PKD-straat voor het eerst voor de rechter
Één van de twee verdachten van moord op een vrouw in de Pieter Karel Drossaartstraat moest zich melden bij de rechter. De man wordt ervan verdacht dat hij de vrouw op 10 juli van dit jaar opzettelijk om het leven heeft gebracht met nog een andere verdachte. Daarnaast zou hij de dagen na de moord nog een persoon gegijzeld en mishandeld hebben.
De 41-jarige Vlaardinger stapte samen met een 25-jarige Vlaardinger op 12 juli dit jaar het politiebureau binnen. Op basis van de verklaringen van de twee vond de politie in het huis aan de Pieter Karel Drossaartstraat een overleden vrouw. Het Openbaar Ministerie verdenkt de twee verdachten van het opzettelijk om het leven brengen van de vrouw door haar in elkaar te slaan.
Het Openbaar Ministerie vermoedt dat de vrouw op 10 juli al overleden is. In de dagen na de moord hield de 41-jarige verdachte nog een ander persoon gegijzeld en werd onderwijl mishandeld. Daarbij is het slachtoffer met het hoofd hard tegen de muur beland.
De man blijft voorlopig in voorarrest. De zaak moet nog inhoudelijk voor de rechter komen.