Expositie van impressionistische aquarellen
Tot 17 april 2023 exposeert Wim Mentink met aquarellen in het aanloophuis De Groene Luiken, Oosthavenkade 8 te Vlaardingen.
Vanaf zijn jeugd is Wim Mentink altijd bezig geweest met tekenen en schilderen. Samen met zijn vader aan tafel, later op de kweekschool, waar hij de aktes tekenen en handvaardigheid behaalde. Daarna heeft hij vervolgens bijna veertig jaar in de creatieve vakken lesgegeven op een middelbare school in Schiedam.
Het aquarelleren heeft hij zelf ontwikkeld tot wat het nu is: abstracte landschappen in aquarel waarbij kleur de vrije loop wordt gelaten, maar af en toe wordt bijgestuurd. Fantasielandschappen die op het juiste moment, wanneer water en kleur hun werk hebben gedaan, een halt worden toegeroepen.
U bent tijdens de openingstijden van het aanloophuis, iedere dag tussen 13.00 en 16.00 uur, van harte welkom om deze expositie te bekijken.